The Inheritance Games książki kolejność
Dla młodzieży

The Inheritance Games | Książki: kolejność czytania [KOMPLET 2023]

W jakiej kolejności czytać serię The Inheritance Games? Sprawdźcie nasz przewodnik po książkach autorstwa Jennifer Lynn Barnes!

The Inheritance Games – kolejność czytania:

  • The Inheritance Games – tom 1
  • The Inheritance Games. Dziedzictwo Hawthorne’ów – tom 2
  • The Inheritance Games. Ostatni gambit – tom 3

The Inheritance Games – od ilu lat?

Od ilu lat jest The Inheritance Games? To cykl przeznaczony dla młodzieży i mogą ją czytać nastolatkowie w wieku 12+. Świetnie będą się przy tym cyklu bawić również dorośli.

The Inheritance Games – cała seria

Poniżej znajdziecie opis fabularny i informacje, o czym jest jest The Inheritance Games. Oprócz tego, przy każdej z książek podana jest cena, jaka aktualnie jest w księgarniach.

ZOBACZ TAKŻE: Okrutny książę: jak czytać?
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki fantasy
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki młodzieżowe
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki young adults
ZOBACZ TAKŻE: Cień i kość – książki: jak czytać?

ZOBACZ TAKŻE: Krew i popiół: książki chronologicznie


➡️ The Inheritance Games – tom 1

The Inheritance Games książki 1

Fortuna w spadku. Spadkobierczyni znikąd. Czterej rywale. Pierwszy tom bestsellerowej trylogii pełnej twistów, sekretów i niebezpieczeństw. Avery Grambs chce przetrwać szkołę średnią, zdobyć stypendium i uciec od swojego dotychczasowego życia. Ale jej losy zmieniają się w jednej chwili, gdy umiera miliarder Tobias Hawthorne i zostawia jej praktycznie cały swój majątek. To jakaś pułapka? Avery nie ma pojęcia, nigdy na oczy nie widziała Tobiasa Hawthorne’a. Aby otrzymać swoje dziedzictwo, Avery musi przenieść się do rozległego, pełnego sekretnych przejść i zagadek Hawthorne House, zajmowanego również przez rodzinę, którą właśnie wywłaszczył stary miliarder. Jego czterech błyskotliwych wnuków dorastało w przekonaniu, że odziedziczą fortunę. Czy Avery jest oszustką, czy też ostatnią zagadką dziadka, który uwielbiał zaskakiwać wnuków? Uwięziona w świecie bogactwa i przywilejów dziewczyna zostanie wciągnięta w niebezpieczną grę.

➡️ The Inheritance Games. Dziedzictwo Hawthorne’ów – tom 2

The Inheritance Games książki 2

The Inheritance Games. Tom II. Dziedzictwo Hawthorne’ów to drugi tom bestsellerowej trylogii autorstwa Jennifer Lynn Barnes. Zabójcza gra. Błyskotliwa zagadka. Zawrotna stawka. Na Avery Grambs na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo, a Grayson i Jameson, magnetyczni i tajemniczy wnukowie Tobiasa Hawthorne’a, nadal nie zostawiają jej w spokoju. Pytanie, dlaczego to ona, niespokrewniona z Hawthorne’ami, odziedziczyła bajeczną fortunę, ciągle nie znajduje odpowiedzi, choć pewne poszlaki wskazują, że związek Avery z rodziną jest głębszy, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. Kontynuacja The Inheritance Games z pewnością zachwyci zarówno fanów Jennifer Lynn Barnes, jak i nowych czytelników.

➡️ The Inheritance Games. Ostatni gambit – tom 3

The Inheritance Games książki 3

Pieniądze, życie i uczucia Avery są stawką w grze, którą wszyscy obserwują z zapartym tchem. Trzeci tom bestsellerowej serii dla młodzieży. Avery Kylie Grambs odziedziczyła majątek po zmarłym miliarderze Tobiasie Hawthornie. Warunkiem przejęcia przez nią kontroli nad fortuną było zamieszkanie na rok w Hawthorne House. Do końca zostało jej jeszcze kilka tygodni, tymczasem paparazzi bacznie obserwują każdy jej krok, presja finansowa staje się coraz bardziej odczuwalna, a niebezpieczeństwa są codziennością. Jedyną pomoc w przebrnięciu przez zawiłości nowej sytuacji życiowej stanowią dla Avery bracia Hawthorne’owie. Ich losy są ze sobą nierozerwalnie splecione. Avery zna ich najskrytsze sekrety, oni zaś znają ją na wskroś. Zegar odmierza ostatnie godziny do chwili, w której Avery zostanie najbogatszą nastolatką na świecie, gdy niespodziewanie pojawia się dziewczyna potrzebująca pomocy niedoszłej miliarderki – jej obecność w Hawthorne House może wszystko zmienić. Wkrótce staje się oczywiste, że do rozwiązania jest jeszcze jedna, ostatnia zagadka, za sprawą której Avery oraz bracia Hawthorne’owie zostają wciągnięci w niebezpieczną rozgrywkę, a ich rywalem okaże się nieznany, lecz potężny gracz. Tajemnica goni tajemnicę. Piętrzą się niewiadome. Stawką w tej grze są uczucia oraz ludzkie życie – ale Hawthorne’owie niczego nie kochają bardziej od rywalizacji i wygrywania.

5/5 - (7 votes)