Flawless książki kolejność
Dla młodzieży

Trylogia Flawless: od ilu lat? | Marta Łabęcka | KOLEJNOŚĆ

Od czego zacząć czytać serię Flaw(less) autorstwa Marty Łabęckiej? Przed Wami kolejność czytania tego cyklu!

Trylogia Flawless – kolejność czytania:

  • Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię
  • All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość
  • Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy

W serii Flaw(less) wyszły trzy książki, które są ze sobą ściśle powiązane i należy je czytać właśnie w takiej kolejności, jak podaliśmy powyżej. Z kolei niżej znajdziecie opis fabularny książek autorstwa Marty Łabęckiej.

Od ilu lat jest Flaw less?

Trylogia Flawless (lub trylogia Flaw less) jest od około 10 lat. Czytać mogą ją również starsze czytelniczki, gdyż nie ma tutaj sugerowanej informacji, od ilu lat można czytać Flawless. Młodsze osoby mogą nie zrozumieć kilku wątków i sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Balicka: kolejność czytania
ZOBACZ TAKŻE: Weronika Ancerowicz: kolejność czytania
ZOBACZ TAKŻE: Rodzina Monet: kolejność czytania
ZOBACZ TAKŻE: Colleen Hoover: kolejność czytania

Flawless – wszystkie części

Poniżej znajdziecie wszystkie części trylogii Flawless autorstwa Marty Łabęckiej, wraz z opisem fabularnym oraz okładkami. Przy wszystkich tomach Flawless znajdziecie także informacje o cenie danej książki (od najniższej do najwyższej) oraz możliwość kupna online.


➡️ Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię

Flawless 1

Dwoje licealistów z małego miasteczka nieopodal Londynu: Josephine, wzorowa dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, oraz Chase, chłopak, o którym można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest ideałem. Dom rodzinny Chase’a też trudno byłoby nazwać dobrym ― jego matka od zawsze więcej uwagi poświęcała narkotykom i alkoholowi niż synowi. Josephine za chwilę wyjedzie na studia do Bostonu, by tam spełniać oczekiwania rodziny ― musi przecież być perfekcyjna. Chase… cóż, po prostu postara się nie wkroczyć na drogę, jaką od lat podąża jego matka. Z pozoru tej dwójki nastolatków nie łączy nic poza miejscem zamieszkania i szkołą. A jednak mają ze sobą coś wspólnego. Oboje, każde na swój sposób, próbują sobie radzić z samotnością. Chowają się za maską obojętności, ukrywają przed światem swoje prawdziwe, wrażliwe oblicza. Trafiają na siebie przypadkiem, a rozwój wydarzeń sprawia, że powoli odkrywają się przed sobą nawzajem, może nawet bardziej, niż by sobie życzyli. Czy to w ogóle ma sens, skoro Josie za moment zniknie ze świata Chase’a?

➡️ All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Flawless 2

Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej rutyny, od wspomnień. Tych złych i tych dobrych. Przez sześć lat Josie zapominała, wymazywała z pamięci, odcinała się od przeszłości. A teraz wraca. Wyjeżdżała jako zagubiona, samotna licealistka. Sześć lat później wraca jako twardo stąpająca po ziemi kobieta, z narzeczonym u boku. Nie wie jeszcze, że powrót do Moreton znów wywróci do góry nogami jej życie. Będzie musiała na nowo spojrzeć na siebie, na relacje z własną rodziną, na swoje uczucia. Bo przecież w Moreton został on. Chase. Chłopak, o którym przez wszystkie te lata próbowała zapomnieć…

➡️ Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy

Flawless 3

Josephine i Chase wreszcie są szczęśliwi. Po wszystkich burzach, sztormach i zawieruchach, których nie szczędził im los, wciąż są razem, połączeni uczuciem, a w dorosłość wkracza właśnie najpiękniejszy owoc ich miłości ― osiemnastoletnia Destiny. Destiny zna historię swoich rodziców i podobnie jak wiele osób w jej wieku, trochę marzy o przeżyciu równie romantycznego uczucia ― oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Na razie jednak poznajemy ją w chwili, gdy wyrusza z rodzicami, by spędzić święta w gronie krewnych i przyjaciół. Dziewczyna nie może się już doczekać spotkania z bliskimi… Zwłaszcza z jednym, ważnym dla niej człowiekiem. Alfie, dawny towarzysz dziecięcych zabaw, wyrósł na przystojnego mężczyznę i to jego Destiny szczególnie pragnie zobaczyć. A ponieważ jest córką swoich rodziców, to ― zupełnie jak kiedyś ― sprawy szybko zaczną się komplikować…

5/5 - (5 votes)