Trolle Putina
Literatura faktu i reportaże

Trolle Putina

Trolle Putina na rynku w Polsce jest już od pewnego czasu dostępna. Dzisiaj, w dobie Strajku „Media bez wyboru”, koniecznie warto do niej wrócić.

O czym jest książka Trolle Putina?

Rosja toczy w internecie wojnę przeciwko cywilom. Każda krytyczna opinia to głos wroga. Nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa, gdy wrogów chce się uciszyć. W książce zostały szczegółowo przedstawione inspirowane i aprobowane przez Kreml nagonki, które przeprowadzono ostatnimi laty w Polsce, Finlandii i wielu innych krajach.

Punktem głównym są wymierzone w prywatne osoby ponadpaństwowe akcje, niekiedy wyczerpujące definicję przestępstwa. Dokładnie udokumentowane historie pokazują, że Rosja Putina bez najmniejszych skrupułów eliminuje przeciwników przy pomocy internetowego szpiegostwa, trolli w mediach społecznościowych, fake newsów, cyberprzestępczości, gróźb śmierci i przeprowadzonych przez specjalistów od PR-u kampanii nienawiści.

Przerażający thriller szpiegowski

Całość to trzymające w napięciu reporterskie śledztwo o współczesnych metodach prowadzenia wojny informacyjnej. Literatura faktu, którą czyta się jak powieść szpiegowską. Napisana jest w narracji 1-osobowej przez, gdzie znacznie łatwiej nam się utożsamić z autorką – Jessikką Aro.

Fragment książki Trolle Putina:

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze biografie
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze reportaże
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki o zdrowym jedzeniu
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki o piłce nożnej
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki dla dzieci
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki science fiction
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki dla młodzieży
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki fantasy
ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze książki historyczne

Rate this post