365 dni książki Blanka Lipińska
Bestsellery

365 dni po kolei – książki: wszystkie części | KOLEJNOŚĆ

Jak czytać 365 dni Blanki Lipińskiej? Ile jest tomów tej serii? W jakiej kolejności je czytać? Sprawdźcie nasz przewodnik po serii 365 dni!

365 dni – kolejność czytania książek:

  • 365 dni – tom 1
  • Ten dzień – tom 2
  • Kolejne 365 dni – tom 3

Na całość składają się trzy tomy, które należy czytać po kolei – w innym wypadku straci się ważne elementy fabularne.

Blanka Lipińska – wszystkie książki po kolei

Książki Blanki Lipińskiej zdobyły międzynarodową popularność i zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Poniżej znajdziecie opisy fabularne i informacje o czym jest książka 365 dni oraz jej kontynuacje. Dodatkowo, przy każdym tytule jest informacja o cenie książki w księgarniach online.

ZOBACZ TAKŻE: Książki erotyczno romantyczne
ZOBACZ TAKŻE: Joanna Balicka: książki – kolejność
ZOBACZ TAKŻE: Colleen Hoover: jak czytać jej książki?
ZOBACZ TAKŻE: Bridgertonowie: kolejność czytania
ZOBACZ TAKŻE: Julia Brylewska: książki chronologicznie


➡️ 365 dni

365 dni książka 1

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca… Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny – dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody don Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł, a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i z nim została. „Ojciec chrzestny” w połączeniu z „Pięćdziesięcioma twarzami Greya”.

➡️ Ten dzień

365 dni książka 2

Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że wokół kręcą się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś stale próbuje ją porwać i zabić, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo podąża w jej ślady. Bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii ma swoje konsekwencje i Laura boleśnie się o tym przekona… Druga część bestselleru 365 dni to nie tylko przyjemne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje , nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma, wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność.

➡️ Kolejne 365 dni

365 dni książka 3

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu – kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko… Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie, ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie, jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi? „Kolejne 365 dni” to kontynuacja bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Poprzednie książki, „365 dni” i „Ten dzień”, sprzedały się w nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy. Pełna erotyzmu i sensacyjnych zwrotów akcji powieść, porównywana do światowego bestsellera „50 twarzy Greya”, podbiła serca polskich kobiet. Jeśli komuś się wydaje, że Lipińskiej trudno będzie znów zaskoczyć czytelników, to powinien zapiąć pasy, bo „Kolejne 365 dni” jest niczym jazda rollercosterem!

5/5 - (11 votes)